Noch nicht registriert ? Erstellen Sie eine Overblog !

Mein Blog erstellen

Merita

Merita

Kengetare dhe Aktore si dhe autore e librit "te dua pa fund".
Assoziierte Tags : 10minuta, fundit, hitet

Blogs

Shqip Muzik - Showbizi Shqip

Shqip Muzik - Showbizi Shqip

Une do te ju ndimoj te informoheni me kenget e fundit muzik shqip apo hitet e reja si dhe thashethemet e fundit nga showbizi shqip si dhe lajme tjera interesante nga sporti politika e humori.
Merita Merita
Artikel : 14
Seit : 06/10/2017
Kategorie : Musik & Unterhaltung

Artikel zu entdecken

Hitet e reja shqip ne Youtube playlist 10minuta

Per ju degjues dhe adhuruest e muzikes shqipe jua propozoj listen me kenge e fundit ne Youtube muzik shqip hitet e reja qe e keni prezente ne kanalin zyrtare te gazetes 10minuta ne Youtube. Ne kete kanal keni info tjera qe ka te beje me lajme shqip si dhe radio, ndersa jane te publikuara edhe do video me inforacione qe 10minuta ofron ne faqen e saj

Muzik Shqip 2018 Hitet e reja Shqip 2018 10minuta

Me siguri se keni degjuar per faqen e njohur per muzik shqip 10minuta, po e njejta ka nje kanal ne Youtube ku keni disa te dhena lidhur me muzik e aty keni playlisten e njohur muzik shqip 2018 e krijuar nga puntorte e faqes 10minuta. Kjo liste e bukur permban te gjitha hitet e reja shqip 2018 si dhe kenget me te mira apo hitet e vitit te kaluar. Li

Muzik Shqip ne Satedua

Muzikat apo kenget me te bukura Shqiptare i keni ne media faqen Satedua ne pjesen muzik shqip ne te cilen keni kenget e radhitura nga me te mirat e pelqyerat ne Youtube gjate ketij viti dhe vitit te kaluar. Kenget e publikuara kane nje pershkrim ne gjuhen angleze dhe ate gjermane qe tu ipet mundesia edhe popujve tjere te njoftohen apo degjojne keng

Kenga e fundit nga Radoo - Ajo (video)

Ka disa dite qe kengetari nga Zvicera Radoo ka publikuar projektin e ti me te ri muzikore. Kenga e re Ajo eshte kenga nder me te bukurat qe Radoo ka publikuar ne vitet e fundit. Kete kenge te bukur nga Radoo me tekst tejet interesant mund ta degjoni ne Youtube si dhe ketu ne artikull e keni te bashkangjitur qe ju shpie direkt te kanali i studios mu

E jemja thot Radoo ne kengen e fundit (video)

Ne kengen e fundit te realizuar ne studion Mbreti Records artisti Radoo ka shprehur disa rreshta te kenges kushtuar dashurise. Radoo thot e Jemja ne kengen e re te cilen e ka realizuar mjaft mire dhe ka nje melodie tejet profesionale te realizuar ne Mbreti Records. Kenga eshte pelqyer nga publiku dhe eshte duke u degjuar pothuajse ne shume mediume

Lajmet e reja shqip ne gazeten 10minuta

E preferuara ne diaspore gazeta 10minuta lajme shqip ofron te rejat e fundit nga politika dhe ekonomija nga Kosova Shqiperia dhe Rajoni. Tani gazeta 10minuta ka arritur nje lexueshmeri te mjaftueshme ne diaspor nga atedhetaret tane. Ne 10minuta kein edhe lajme tjera te fundit nga sporti e humori si dhe nga muzika Shqiptare.

Radio Shqip Live te preferuara ne Satedua

Per te degjuar radio live mund te drejtoheni te Satedua radio shqip ku keni te radhitura vetem radiot e preferuara apo me te degjuarat ne komunitetin Kosoovare - Shqiptare. Ne dispozicion per ju eshte Radio Mergimi, Pendimi, Marimanga, Kosova, Llapi edhe disa tjera shume te njohura ne opinion. Eshte vendi im i preferuar per Radio Online.

Satedua me shqip playlist ne Youtube

Satedua ka tri playlista shqip ne Youtube me kenget me te reja. E njera nder me te njohurat eshte poashtu edhe e preferuara ime lista me kenge muzik shqip hitet e fundit ne Youtube qe eshte ne kanalin e faqes Satedua. Playlista eshte e ngarkuar me vetem me pak se dyqinde kenge dhe ka risi te njepasnjeshme duke mos lejuar te rritet numri me kenget q

Horoskopi Shqip Ditor ne Satedua dhe Javor

Dua te ju njoftoj per horoskopin shqip qe e keni ne Satedua ne rubriken Horoskopi ditor Shqip ku keni rastin ti vizitoni faqet me te njohura qe permbajn horoskopin. Ne keto faqe mund te informoheni per fatin tuaj rreth dashuris si dhe jetes familjare. Aty keni zgjidhje per horoskopin shqip sot ditor si dhe me te kerkuarin javor.

Radoo sjell kengen e bukur Bella Mia ne Youtube

Pas kenges tejet te suksesshme "Per Ty" si kenges "E jemja" kengetari i njohur Radoo publikoi projektin e tij te fundit muzikore hitin Bella mia ne Youtube. Duket te jete nje projekt muzikor mjaft i qelluar nga Artisti duke pase parasysh shikueshmerin e madhe qe more ditet e para pas publikimit si dhe komentet positive nga me e ndryshmet. Kengetari